به گزارش سیده آمل ،سید جعفررسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین اولین گروه از آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است : ۲۶ مرداد سال ۶۹، آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین […]

به گزارش سیده آمل ،سید جعفررسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین اولین گروه از آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است :

۲۶ مرداد سال ۶۹، آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد.

۲۶ مرداد یادآور ایام معطر به عطر حضور دوباره عزیزانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند.

بی‌تردید یکی از این روزهای ماندگار که هیچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد، روز بازگشت سرافراز آزادگان عزیز به میهن اسلامی است.

آزادگان، هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه همواره مانند روحی در همه ارکان این کشور و ملت جاری شده‌اند، چرا که پیام و سیره آن ها، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و میدانی می‌توان از آن بهره جست.

آزادگان در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، پیام آوران انقلاب بودند و غریبانه و مظلومانه در میان کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال وطن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.

اینجانب این روز بزرگ را به آزادگان سرافراز و اسوه های مقاومت و شیران بیشه شجاعت و رشادت که یادگاران ارزشمند سال های سخت و غرور آفرین می باشند و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی و توفیق این گرامیان را از درگاه ایزد متعال خواستارم