به گزارش خبرنگار سیده آمل ، حسین امینی در نشستی که روز گذشته در محل ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی با جوانان و دانشجویان برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم امسال حماسه‌ای پر رنگ‌تر از سال ۹۲ رقم بخورد. وی، راه رسیدن به این هدف را روشنگری و اقناع دانست و ادامه داد: این ماه فرصت گله […]

به گزارش خبرنگار سیده آمل ، حسین امینی در نشستی که روز گذشته در محل ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی با جوانان و دانشجویان برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم امسال حماسه‌ای پر رنگ‌تر از سال ۹۲ رقم بخورد.

وی، راه رسیدن به این هدف را روشنگری و اقناع دانست و ادامه داد: این ماه فرصت گله و شکایت نیست، باید تلاش کنیم حرکت دانشجویان به جامعه منتقل شود.

رییس ستاد انتخاباتی روحانی در خراسان رضوی اثر این انتخابات را نه تنها برای چهار سال بلکه برای دهه‌های آینده عنوان کرد و گفت: یکی از افتخارات نظام این است که در هر خانواده یک یا دو دانشجو وجود دارد.

امینی با اشاره به وظیفه سنگین در خراسان رضوی به علت وجود دو نامزد انتخاباتی بومی با امکانات فوق العاده برای تبلیغات اظهارکرد: درصدی از این امکانات در ستاد آقای دکتر روحانی وجود ندارد، ولی مهم‌ترین دارایی ستادهای آقای دکتر روحانی روحیه شاداب و عزم راسخ شما جوانان است.

وی در خصوص تشکیل ستاد برای جهانگیری گفت: تاکنون حرفی از تشکیل ستاد برای جهانگیری در میان نبوده است. صرف نظر از همه اختلاف نظرها رسالت همه ما این است که محدود به خودمان نباشیم و هر اقدامی لازم باشد به دیده منت در خدمت جوانان خواهیم بود