به گزارش سیده آمل ، نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، صبح امروز سیدجعفر رسولی فرماندار آمل با کمیل شریفی دارنده مدال برنز مسابقات جهانی ووینام ۲۰۱۷ هندوستان، و مرتضی کریمی رئیس هیئت ورزشهای رزمی شهرستان آمل در دفتر کار خود دیدارکرد. فرماندار آمل در این دیدار با تبریک به قهرمانی جوان آملی، […]

به گزارش سیده آمل ، نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، صبح امروز سیدجعفر رسولی فرماندار آمل با کمیل شریفی دارنده مدال برنز مسابقات جهانی ووینام ۲۰۱۷ هندوستان، و مرتضی کریمی رئیس هیئت ورزشهای رزمی شهرستان آمل در دفتر کار خود دیدارکرد.

فرماندار آمل در این دیدار با تبریک به قهرمانی جوان آملی، ورزشکاران را نمونه و الگوی جوانان شهرستان معرفی کرد و اظهار داشت: این فرزندان شایسته مایه افتخار شهرستان آمل و ایران اسلامی هستند که می توانند پرچم جمهوری اسلامی را در بین کشورهای دیگر به اهتزاز درآورند.

وی با بیان اینکه قهرمانی در رشته‌های ورزشی برای ورزشکاران توانمند ما مقدمه پهلوانی است، وجود روحیه پهلوانی و اخلاق مداری در بین ورزشکاران را مورد نکوهش قرار داد.

فرماندار آمل تصریح کرد: باید از تلاش و کوشش ورزشکارانی که باعث کسب افتخار و غرور ملی در سطوح بین‌المللی می‌شوند، حمایت کرد.