خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی ۲۵ منتخب از برگزیده ها و ۱۱ نفر شایسته تقدیر از ۶ بخش جشنواره فرهنگی،هنری”طاهاستاره شمال”در اختتامیه این جشنواره معرفی شدند. سیده گلناز پیغمبرزاده دبیر نخستین جشنواره فرهنگی، هنری “طاهاستاره شمال” ویژه سه استان شمالی کشور با اشاره به اهمیت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت بیان داشت: خدا را شکر طی […]

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی

۲۵ منتخب از برگزیده ها و ۱۱ نفر شایسته تقدیر از ۶ بخش جشنواره فرهنگی،هنری”طاهاستاره شمال”در اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.

سیده گلناز پیغمبرزاده دبیر نخستین جشنواره فرهنگی، هنری “طاهاستاره شمال” ویژه سه استان شمالی کشور با اشاره به اهمیت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت بیان داشت: خدا را شکر طی ۸ ماه با تلاش گروهی ستاد حماسه مردمی ششم بهمن مراسم اختتامیه این جشنواره با معرفی و تجلیل از هنرمندان ارسال آثار به پایان رسید.

مدیرمسئول پایگاه خبری سیده آمل هدف از ارائه طرح نامه این کار فرهنگی و هنری را نشر ارزش هاواصالتهای بومی،محلی و ملی توصیف کرد و افزود: مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره معرفی سیده طاهره هاشمی و آشنایی با سیره آن شهیده از سال ۶۰ و آثار گرافیکی و قلم فاخر این دختر ۱۴ ساله هست.

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی

وی جذب نوجوانان امروز به روش زندگی وسیره شهدای همسن خود در ایام دفاع مقدس را از دغدغه های این مجموعه دانست و ادامه داد: باتوجه به تهاجم روز افزون فرهنگ ابتذال از طریق ماهواره و فضای مجازی شاهد رشد فزاینده ای از فرهنگ بیگانه در خانواده ها هستیم که شایسته است با حمایت و همکاری آموزش و پرورش ازچنین جشنواره هایی استقبال شودتا شاهد هوشیاری نسل جدید و عکس العمل بجای آنها دربرابر این تهاجم باشیم.

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی

دبیر نخستین جشنواره طاهاستاره شمالی با تقدیر از زحمات داوران و شرکت همه هنرمندان در این جشنواره اعلام کرد: نتیجه داوری از ۶ بخش رسانه، دلنوشته، طراحی و نقاشی، تاتر، کتابخوانی و سرود ۲۵ منتخب از رتیه اول تا رتبه سوم و ۱۱ نفر هم در لیست شایسته تقدیر قرار گرفتند .

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی seyyedeamol.ir

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی

خاتمه جشنواره طاهاستاره شمالی seyyedeamol.ir

  • نویسنده : گلنازپیغمبرزاده
  • منبع خبر : پایگاه خبری سیده آمل