به گزارش سیده آمل ، تیم فوتبال ساحلی ایران با شکست ۴ بر ۳ سوییس نایب قهرمان اروپا به نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ فوتبال ساحلی باهاما صعود کرد. دیدار تیم های ایران و سوییس از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ فوتبال ساحلی باهاما بامداد جمعه برگزار شد. محمد احمد زاده […]

به گزارش سیده آمل ، تیم فوتبال ساحلی ایران با شکست ۴ بر ۳ سوییس نایب قهرمان اروپا به نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ فوتبال ساحلی باهاما صعود کرد.
دیدار تیم های ایران و سوییس از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ فوتبال ساحلی باهاما بامداد جمعه برگزار شد.
محمد احمد زاده در دقیقه ۴ نیمه اول گل نخست تیم ملی ایران را به ثمر رساند و تلاش دو تیم در نیمه نخست گل دیگری در بر نداشت.
در نیمه دوم محمد احمد زاده در دقیقه دوم از نیمه دوم دومین گل ایران را به ثمر رساند تا ایران با حاشیه امنیت بیشتری به این بازی ادامه دهد.
استانکوویچ در ادامه در دقیقه ۵ نیمه دوم با به ثمر رساندن یک گل به ادامه بازی امیدوار شد.
در ادامه سوییس با افزایش فشار روی دروازه ایران موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و گلن هودل دروازه ایران را باز کرد. گلن هودل در ادامه و در اواخر نیمه دوم سومین گل سوییس را به ثمر رساند تا ایران بازی برده را با باخت تعویض کند.
در نیمه سوم تلاش های ایران برای رسیدن به گل تساوی ادامه یافت و در نهایت تنها در یک دقیقه مانده به پایان بازی تیم ایران موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.
در وقت اضافه این تیم ایران بود که با ضربه محمد علی مختاری به گل چهارم رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.
ایران در نیمه نهایی با فوتبال ساحلی تاهیتی بازی می کند. تاهیتی در نخستین دیدار یک چهارم نهایی ۶بر۴ پاراگوئه برد