بانک ملت همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت حضرت مهدی (عج) و با هدف توسعه خدمات الکترونیک، امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم را در سامانه دریافت وجوهات شرعی و نذورات از طریق کارت‌های شتابی، فعال کرد. به گزارش خبرگزاری سیده آمل، بانک ملت اعلام‌کرد: امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم در سامانه […]

بانک ملت

بانک ملت همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت حضرت مهدی (عج) و با هدف توسعه خدمات الکترونیک، امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم را در سامانه دریافت وجوهات شرعی و نذورات از طریق کارت‌های شتابی، فعال کرد.

به گزارش خبرگزاری سیده آمل، بانک ملت اعلام‌کرد: امکان دریافت نذورات مسجد مقدس جمکران قم در سامانه وجوهات شرعی و نذورات این بانک فعال شد تا خیران بتوانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و صرفاً با داشتن کارت شتابی، نسبت به واریز وجوه به حساب آن مسجد با مراجعه به سایت اصلی بانک ملت اقدام کنند.

بر اساس اعلام بانک ملت، این بانک پیش از این در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و توجه به امور معنوی آحاد مردم و همچنین به منظور تسهیل در پرداخت وجوهات شرعی و نذورات با استفاده از کارت‌های شتابی، نسبت به راه‌اندازی این سامانه اقدام کرده بود.