به گزارش سیده آمل ، امیر حاتمی دراین دیدار اظهارکرد: پشتیبانی از نیروی انتظامی به ویژه در حوزه های مأموریتی از قبیل یگان ویژه، مرزبانی و … را ارتقاء خواهیم داد، این پشتیبانی از طریق ستادکل نیروهای مسلح پیگیری می‌شود و وزارت دفاع نیز در این راستا کمک و حمایت‌های لازم را خواهد داشت. به […]

به گزارش سیده آمل ، امیر حاتمی دراین دیدار اظهارکرد: پشتیبانی از نیروی انتظامی به ویژه در حوزه های مأموریتی از قبیل یگان ویژه، مرزبانی و … را ارتقاء خواهیم داد، این پشتیبانی از طریق ستادکل نیروهای مسلح پیگیری می‌شود و وزارت دفاع نیز در این راستا کمک و حمایت‌های لازم را خواهد داشت.

به گفته وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، به منظور پشتیبانی از مأموریت‌های  نیروی انتظامی کارگروه ویژه‌ای تشکیل می‌شود.

سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار ضمن تبریک به وزیر دفاع و آرزوی توفیق و موفقیت برای امیر حاتمی، گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی ارائه کرد و گفت: نیروی انتظامی نیازمند نگاه و رویکرد جدیدی از سوی وزارت دفاع در تأمین و تزریق تجهیزات مورد نیاز است.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، در این دیدار سردار اسکندر مومنی، جانشین فرمانده ناجا، سردار ایوب سلیمانی، معاون هماهنگ کننده و برخی از مسئولان ارشد ناجا نیز حضور داشتند.