یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-07-21
تبلیغات
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
کد خبر: 12976 |
|
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۹ | ارسال توسط :
ارسال به دوستان
پ

  به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری سیده آمل ، ۵ روز تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، باقی مانده است و ۶ کاندیدای انتخابات مزبور در روزهای منتهی به این انتخابات سرنوشت ساز، آخرین تلاش‌های خود را برای جلب آرای مردم بکار بسته‌اند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به برنامه‌ها و سخنرانی‌های تبلیغاتی ۶ کاندیدای انتخابات […]

 

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری سیده آمل ، ۵ روز تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، باقی مانده است و ۶ کاندیدای انتخابات مزبور در روزهای منتهی به این انتخابات سرنوشت ساز، آخرین تلاش‌های خود را برای جلب آرای مردم بکار بسته‌اند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به برنامه‌ها و سخنرانی‌های تبلیغاتی ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم:

بانک هایی که حتی آن ۴ درصد سود را هم از آن ۴ درصدی‌ها نمی‌گیرند!
محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌از ظهر امروز با حضور در مسجد جامع ورامین، در جمع پرشور مردم ورامین به ایراد سخن پرداخت.
قالیباف در این مراسم گفت: حتی امروز برای وام قرض الحسنه هم بانک‌ها ۴ درصد سود می‌گیرند، اما این ۴ درصد  را هم از آن ۴ درصدی‌ها نمی‌گیرند و به آن‌ها ۴۰۰ میلیارد می‌دهند. بعد شما فکر می‌کنید در این کشور کار و شغل ایجاد می‌شود؟

این نامزد انتخاباتی تصریح کرد: چرا من در مناظرات اصرار داشتم که نامزد ریاست جمهوری اعلام کند ثروتش چقدر است؟ من اموال خود را اعلام کردم و در تلویزیون گفتم اگر کسی سندی دارد که محمدباقر قالیباف از اول انقلاب تا امروز کار اقتصادی حتی کار اقتصادی مباح و حلال هم انجام داده است آن را نشان دهد.

قالیباف گفت: عکس‌های عروسی شخص دیگری را پخش کردند و گفتند عروسی دختر قالیباف است، عکس پسر دیگری را گذاشتند و گفتند ۸ هزار میلیارد خورده و پسر قالیباف است. این تهمت‌ها از این به بعد هم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به بازار کار اضافه می‌شوند، گفت: باید برای این افراد شغل ایجاد شود. اگر جوانی در این ۱۰ سال شغل پیدا نکرد و نتوانست تشکیل زندگی دهد به این معنی است که این جوان برای همیشه زمین خورده است و هیچ معنایی از زندگی اش نمی‌فهم.

جوانمردانه‌ترین کار از نظر یک نامزد انتخاباتی/ انتقاد از شرکت‌های خصولتی! / چه کسانی ۱۲ برابر بیشتر از خانواده‌های کم درآمد، هزینه می‌کنند! / شکایت از یک سوء استفاده انتخاباتی
 چه کسانی ۱۲ برابر بیشتر از خانواده‌های کم درآمد، هزینه می‌کنند!
همایش بانوان حامی محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز یکشنبه (۲۴ اردیبهشت ماه ۹۶) با حضور وی در سالن شهدای انقلاب اسلامی واقع در سرچشمه تهران برگزار شد.

قالیباف در این مراسم گفت: امروز بیکاری، رکود و گرانی سه مشکل اصلی کشور است که عرصه را بر مردم تنگ کرده است. در کنار این موارد امروز فشار زندگی بسیار زیاد شده و بخش قابل توجهی از خانواده‌ها و مردم از زندگی خودشان لذت نمی‌برند. به تعبیری زنده هستند، ولی زندگی نمی‌کنند.

قالیباف با بیان اینکه هر جا نگاه می‌کنیم اقلیت محدودی برخوردار هستند و جمعیت کثیری کم درآمدند و دچار مشکل هستند، خاطرنشان کرد: آمار‌ها نشان می‌دهد بخشی از جمعیت ما در نیازهای روزانه خودشان بیش از ۱۲ برابر نسبت به خانواده‌های کم درآمد هزینه می‌کنند چرا این اختلاف طبقاتی باید وجود داشته باشد؟ این ضعف مدیریت در یک نگاه غلط اشرافی گری و بی توجهی به قشر کم درآمد به وجود آمده است. به نحوی که بخشی از جامعه ما در فقر مطلق قرار گرفته است.

نباید از اهل سنت و حق زنان تزیینی استفاده شود

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در اجتماع پرشور مردم گرگان حضور یافت.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در این دیدار تصریح کرد: آیا حق است که پنج میلیون بیکار داشته باشیم. چرا کارگاه‌ها یکی پس از دیگری تعطیل می‌شود. مشکل کشور نقدینگی است. سه برابر دولت قبل نقدینگی تولید شده است؟ درست است که برخی پانصد هزار میلیارد تسهیلات بگیرند و آن را در بانک بگذارند تا سود آن را بگیرند.

حجت‌الاسلام رئیسی گفت: اگر دلال نفتی متخلف بود چرا شکایت نکردید، با اصرار فراوان بعد از ماه‌ها شکایت کردید؟ تسهیلات را به دلالان نفتی می‌دهند. ممکن است چند وقت دیگر این قضیه مجدد اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: اگر دیپلماسی به این نتیجه است که به خارجی‌ها بگوییم کاری کنید جریان ما رای بیاورد ما دیپلماسی بلد نیستیم، اگر اقتصاد به این معنا است که آب خوردن مردم را به بیگانگان ربط دهیم ما اقتصاد بلد نیستیم، ما معتقدیم با این منابع انسانی و نیروی انسانی جای جناح گرایی نیست. برای اصلاح طلب خط امام همان قدر احترام قائلم که برای اصولگرا خط امام قائلم.

حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد: امروز مسئله در قاچاق کوله بری نیست بلکه ورود کانتینر‌ها است. کسی می‌تواند مبارزه کند که خودش تاجر نباشد. اگر دولتمردی در بخش خصوصی باشد و در دولت هم فعالیت کند نمی‌توان با فساد مبارزه کرد.

وی بیان داشت: نباید از اهل سنت و حق زنان تزیینی استفاده شود. نمایش می‌گذارند که سند شهروندی را نمایش دهند. حق شهروندی این است که فرد بیکار و فقیر نباشد و حق کسی در عمل ضایع نشود. ما در دولت کرامت برای مردم کار می‌کنیم و قول می‌دهیم همه قرارداد‌ها با عزت باشد.

جوانمردانه‌ترین کار از نظر یک نامزد انتخاباتی/ انتقاد از شرکت‌های خصولتی! / چه کسانی ۱۲ برابر بیشتر از خانواده‌های کم درآمد، هزینه می‌کنند! / شکایت از یک سوء استفاده انتخاباتی
 شکایت از یک سوء استفاده انتخاباتی
محمد امین توکلی‌زاده نماینده حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری طی نامه‌ای به قاضی‌زاده هاشمی رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات درخواست کرد تا نسبت به سوء استفاده ستادهای انتخاباتی کاندیداهای دولت یازدهم آقایان حسن روحانی و اسحاق جهانگیری از امکانات دولتی و عمومی علی الخصوص در حوزه رسانه‌ای رسیدگی و به شورای محترم نگهبان قانون اساسی اعلام شود.
 انتقاد از شرکت‌های خصولتی!

مصطفی میرسلیم، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: نفت ما را گرفته‌اند و پولش را نمی‌دهند و ما از وزارت خارجه انتظار داشتیم در مذاکره با چینی‌ها حقمان را بگیرد، اما ظاهراً این دولت فقط بنا دارد با آمریکا مذاکره کند.
اگرچه در برجام، حقانیت ما به جهانیان اثبات شد که به دنبال سلاح‌های هسته‌ای و کشتار جمعی نیستیم، اما باید اقدامات بر زمین مانده در موضوع برجام پیگیری شود و اگر من منتخب مردم شوم حقوق مردم را پیگیری خواهم کرد.
وی از اقدامات دولت کنونی درخصوص اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی انتقاد کرد و گفت: برخی شرکت‌ها ظاهرش خصوصی شده، اما همچنان خصولتی است.
جوانمردانه‌ترین کار از نظر یک نامزد انتخاباتی/ انتقاد از شرکت‌های خصولتی! / چه کسانی ۱۲ برابر بیشتر از خانواده‌های کم درآمد، هزینه می‌کنند! / شکایت از یک سوء استفاده انتخاباتی
 امروز وضعیت‌مان بهتر شده است

حسن روحانی پیش از ظهر امروز در جمع مردم استان لرستان گفت: امروز روز مشارکت عمومی مردم ایران است. حق بزرگ مردم، حق مشارکت و حضور در پای صندوق آرا برای ساختن ایران سربلند و پر آوازه است. من از شما می‌پرسم آرامش در کشور بیشتر است یا در سال ۹۱؟ آیا بازار کالا در سال ۹۱ آرامتر بود یا امروز؟ وقتی قیمت اجناس ساعتی در سال ۹۱ بالا می‌رفت شما امروز احساس آرامش نمی‌کنید؟ ما امروز هم مشکلات بسیاری داریم، ولی بسیاری از مجمتع‌های کشاورزی و دامپروری شما که سال ۹۱ تعطیل بود، امروز راه‌اندازی نشده است؟ آیا کشاورزی بهتری را امروز نداریم؟ ما هم به برکت آسمان و هم لطف خدا و هم به برکت باران و هم ایثارگران کشاورزان و هم به خاطر برنامه‌هایی که برای آبیاری مدرن اجرا شد، امروز وضعیت‌مان بهتر شده است؟
وی با بیان اینکه ما به شما مردم افتخار می‌کنیم و به سپاهیان و ارتشیان خود افتخار می‌کنیم، یادآورشد: ما می‌گوییم هرکس باید کار خود را انجام بدهد. ما دست نظامیان را می‌بوسیم، ولی نظامیان باید کار نظامی خود را ادامه دهند. به کار خود بازگردید که کار خویش نیکوست.
 جوانمردانه‌ترین کار از نظر یک نامزد انتخاباتی/ انتقاد از شرکت‌های خصولتی! / چه کسانی ۱۲ برابر بیشتر از خانواده‌های کم درآمد، هزینه می‌کنند! / شکایت از یک سوء استفاده انتخاباتی

انصراف از دریافت یارانه؛ کاری جوانمردانه

اسحاق جهانگیری، نامزده دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ضبط برنامه خود در رسانه ملی در جمع خبرنگاران گفت:
درصورت روی کارآمدن دولت فعلی همچنان از صدا و سیما حمایت خواهیم کرد؛ ما چند برنامه برای طبقات نیازمند که نیاز به حمایت مالی دارند، تهیه و از اول امسال هم شروع کردیم؛ برنامه‌ای که برای دولت دوازدهم تهیه کرده ایم برای همه ملت ایران است، هیچ ایرانی نباید از آن حداقلی که می‌تواند زندگی کند، محروم شود؛ گام اول این طرح‌ها برداشته شده است و ما از مردمی که اعلام کردند یارانه نمی‌خواهیم متشکر هستیم، زیرا کار جوانمردانه‌ای کردند و ما می‌توانیم با این روش بدون گران کردن حامل‌های انرژی و یا دیگر روش‌ها یارانه این گروه‌ها را ادامه دهیم.
 جوانمردانه‌ترین کار از نظر یک نامزد انتخاباتی/ انتقاد از شرکت‌های خصولتی! / چه کسانی ۱۲ برابر بیشتر از خانواده‌های کم درآمد، هزینه می‌کنند! / شکایت از یک سوء استفاده انتخاباتی
نشست خبری هاشمی‌طبا در ایسنا برگزار می‌شود
نشست خبری سید مصطفی هاشمی‌طبا نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح روز دوشنبه در ایسنا برگزار می‌شود.
باید بارهای سنگین را از دوش مردم برداشت
سید مصطفی هاشمی طبا در گفتگویی گفت: مسایل مختلف را باید بصورت نسبی با هم مقایسه کنیم یکی از اشکالات این است که می‌خواهیم کشورمان در همه موارد در سطح بالا و خوبی باشد این درحالی است که تولید و اقتصاد به ان اندازه رشد نکرده است.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در بخش بهداشت و درمان بویژه حوزه تشخیص در سطح بسیار خوبی هستم و جزو کشورهای پیشرفته دنیا وزارت بهداشت اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده، اما بار دولت را سنگین کرده است و خود را به بودجه دولتی وابسته کرده است. وابستگی به بودجه دولتی به صلاح نیست چراکه بخش بزرگی از بودجه دولت صرف این بخش خواهد شد.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: در این مورد فکری دارم که نمی‌دانم چقدر اجرایی است، مردم برای پرداخت کوچک مشکلی ندارند، اما درصورت ابتلا به بیماری‌های پیشرفته و سخت باید هزینه‌های زیادی انجام دهند که گا‌ها در تامین هزینه درمان این بیماری‌ها بامشکل روبرو می‌شوند.پیشنهاد من این است که هزینه درمان‌های کم هزینه توسط مردم پرداخت شود تا سیستم بهداشت و درمان مجال پرداخت درمان‌های گرانقیمت را داشته باشد.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: خوشبختانه وضعیت شبکه بهداشت و درمان خوب است و بطورنسبی خدمات فراگیر است، اما باید تلاش‌های بیشتری بشود هم اقتصاد رشد بیشتری باشد و درامد سرانه مردم افزایش یابد بارهای سنگین را از دوش مردم برداریم چراکه هزینه‌های کوچک را مردم توان حل کردنش را دارند.
هاشمی طبا افزود: بار دیگر تاکید می‌کنم من کنار نکشیده ام و بزودی در بیانیه‌ای دلایل منتشره شدن خبر کذب را بیان می‌کنم.

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه رسمی خبری- تحلیلی سیده آمل در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید