عصر دیروز، ستاد مدیریت بحران شهرستان آمل برای مقابله با بحران احتمالی ناشی از وزش باد و بارش شدید باران در روز جمعه ۱۷شهریور۹۶ تشکیل جلسه داد. به گزارش سیده آمل نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، در پی اخطاریه اخیر سازمان هواشناسی مبنی بر، وزش باد و بارش شدید باران در نواحی […]

عصر دیروز، ستاد مدیریت بحران شهرستان آمل برای مقابله با بحران احتمالی ناشی از وزش باد و بارش شدید باران در روز جمعه ۱۷شهریور۹۶ تشکیل جلسه داد.

به گزارش سیده آمل نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، در پی اخطاریه اخیر سازمان هواشناسی مبنی بر، وزش باد و بارش شدید باران در نواحی شمالی کشور در روز جمعه، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان آمل به ریاست سیدجعفررسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل و با حضور اعضای این ستاد در فرمانداری‌ تشکیل شد.
فرماندار آمل با قابل پیش بینی بودن شرایط جوی پیش رو، در روزهای آخر تابستان از دستگاه های عضو این ستاد خواست تا با  اجرای نکات حائز اهمیت و آمادگی کامل نسبت به مقابله با خطرات احتمالی حاصل از شرایط حاد جوی، مردم شهرستان را در مقابل این خطرات، آگاه و ایمن سازند.