به گزارش سیده آمل ،تقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل جلسه کمیته هماهنگی نمایشگاه پاییزه شهرستان آمل در فرمانداری برگزار شد. جلسه کمیته هماهنگی نمایشگاه پاییزه شهرستان به ریاست مهندس حیدرزاده معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری و مدیران و نمایندگان  ادارات صنعت معدن تجارت، جهادکشاورزی، تعزیرات و اصناف شهرستان در فرمانداری برگزار […]

به گزارش سیده آمل ،تقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل جلسه کمیته هماهنگی نمایشگاه پاییزه شهرستان آمل در فرمانداری برگزار شد.
جلسه کمیته هماهنگی نمایشگاه پاییزه شهرستان به ریاست مهندس حیدرزاده معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری و مدیران و نمایندگان  ادارات صنعت معدن تجارت، جهادکشاورزی، تعزیرات و اصناف شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری آمل هدف برگزاری چنین نمایشگاه هایی را، ایجاد شرایط مناسب برای بالابردن توان خرید مصرف کنندگان و اقشار کم درآمد و فراهم آوردن بازار فروش تولیدات داخلی دانست و با تاکید بر حمایت از حقوق مصرف کنندگان و لزوم توجه به تولیدات داخلی و حمایت از سرمایه گذار و اشتغال بومی، برگزاری نمایشگاه پاییزه را ضروری دانست.
در این جلسه مقرر گردید این نمایشگاه از بیست و دوم لغایت بیست و ششم شهریور ماه به مدت ۵روز در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان آمل واقع در خیابان شهید بهشتی برگزار گردد.
در این نمایشگاه عمدتاً لوازم التحریر و ملزومات مدرسه اعم از کیف و کفش و لباس  و همچنین ۸۰۰تن گوشت مرغ و ۲۲تن گوشت قرمز و سایر اقلام تنظیم بازار عرضه خواهد شد.
لازم به ذکر است افراد متقاضی جهت برپایی غرفه می بایست از کسبه بومی آمل و دارای پروانه کسب تایید شده از اتحادیه مربوطه و اداره صنعت معدن تجارت شهرستان آمل باشند.