پایگاه خبری سیده آمل  حسن روحانی که این روزها با افزایش مقبولیت سیدابراهیم رئیسی و تبدیل شدن وی به عنوان رقیب اصلی دولت به شدت احساس خطر کرده است به هر دستاویزی چنگ میزند تا بتواند برای ۴سال دیگر کرسی ریاست جمهوری را در دست داشته باشد. این شکایت به عنوان دومین شکایت روحانی از رئیسی […]

پایگاه خبری سیده آمل  حسن روحانی که این روزها با افزایش مقبولیت سیدابراهیم رئیسی و تبدیل شدن وی به عنوان رقیب اصلی دولت به شدت احساس خطر کرده است به هر دستاویزی چنگ میزند تا بتواند برای ۴سال دیگر کرسی ریاست جمهوری را در دست داشته باشد.

این شکایت به عنوان دومین شکایت روحانی از رئیسی با موضوع نسبت خلاف واقع سید ابراهیم رییسی به حسن روحانی در مورد برداشته شدن یک باره تحریم‌ها بعد از برجام صورت گرفته است.ستاد روحانی مدعی شده است که رئیس جمهور تنها به برداشته شدن تحریم‌های هسته‌ای اشاره داشته است!

به گزارش سیده آمل؛ این اولین بار نیست که روحانی وعده های خود را انکار میکند. وی که قبلا نیز وعده صدروزه خود برای رفع مشکلات اقتصادی و حتی ایجاد ۴میلیون شغل را انکار کرده بود اینبار با انکار رفع همه تحریم ها دست به شکایت از سیدابراهیم رئیسی زد. این درحالی است که وی قبل از امضای برجام در ۲۰ فروردین ۹۴ طی سخنانی به مردم قول داده بود: « هیچ توافقی را امضا نمی کنیم مگر آنکه در روزی اجرای توافق تمامی تحریمهای اقتصادی همان روز لغو شد.