اختصاصی سیده آمل به گزارش سیده آمل ، دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار سرویس دانشگاه ایسکانیوز گفت: بر اساس برنامه زمانی فهرست اسامی قبول شدگان نهایی آزمون سراسری قبل از ظهر روز شنبه ۲۵ شهریور روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. وی افزود: کارنامه نتیجه نهایی گزینش کلیه داوطلبان انتخاب رشته کننده […]

 اختصاصی سیده آمل

به گزارش سیده آمل ، دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار سرویس دانشگاه ایسکانیوز گفت: بر اساس برنامه زمانی فهرست اسامی قبول شدگان نهایی آزمون سراسری قبل از ظهر روز شنبه ۲۵ شهریور روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی افزود: کارنامه نتیجه نهایی گزینش کلیه داوطلبان انتخاب رشته کننده هم روز سه شنبه ۲۸ شهریور روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

توکلی به داوطلبان کنکور سراسری توصیه کرد: برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام به جز مدارکی که در اطلاعیه به همراه فهرست اسامی قبول شدگان روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خودشان مراجعه کنند.

وی افزود: درصورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت نام در سایت دانشگاه درج نشده باشد پذیرفته شدگان این موسسات لازم است مطابق جدول شماره ۲ که در اطلاعیه منتشره که به همراه اسامی روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد برای ثبت نام به محل قبولی مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: پذیرفته شدگان باید بر اساس مندرجات جدول شماره ۲ و بر اساس حرف اول نام خانوادگی برای ثبت نام در دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی گفت: پذیرفته شدگانی که حرف اول نام خانوادگی شان (الف) تا پایان حرف(چ) روز سه شنبه ۲۸ شهریور، از حرف (ح) تا پایان حرف(س) روز چهارشنبه ۲۹ شهریور، از حرف(ش) تا پایان(ک) روز شنبه یک مهر و از حرف(گ) تا پایان (ی) هم روز یکشنبه ۲ مهر برای ثبت نام در دانشگاه یا موسسه پذیرفته شده می توانند اقدام کنند.