اخبارشهر درحال توسعه امامزاده عبدالله درآخرین روز از گرامیداشت فجر انقلاب ۱۴۰۰ دو پروژه بزرگ با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال درشهر امامزاده عبدالله افتتاح شد. به گزارش واحد خبری سیده آمل : حسن نژاد شهردار امامزاده عبدالله در توضیحات افتتاح دو پروژه از این شهر عنوان کرد: احداث پارک بازی ولی عصر در شهرک ولی […]

اخبارشهر درحال توسعه امامزاده عبدالله

درآخرین روز از گرامیداشت فجر انقلاب ۱۴۰۰ دو پروژه بزرگ با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال درشهر امامزاده عبدالله افتتاح شد.
به گزارش واحد خبری سیده آمل : حسن نژاد شهردار امامزاده عبدالله در توضیحات افتتاح دو پروژه از این شهر عنوان کرد: احداث پارک بازی ولی عصر در شهرک ولی عصر(ع) روستای اسکومحله به مساحت ۲ هزار متر مربع با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در این روز خجسته تقدیم به اهالی شهر می شود.

وی در ادامه شهر امامزاده عبدالله را شهری مذهبی و زیارتی معرفی کرد و گفت: به همین منظور سکوهای برای اسکان زائران عزیز تعبیه کرده ایم و درکنار آن مسیری برای ورزش صبحگاهی و مکانی جهت بازی کودکان راه اندازی شد.

اخبارشهر درحال توسعه امامزاده عبدالله
حسن نژاد در مورد افتتاح فاز اول خیابان امام رضای این شهر با اشاره به اعتبار ۱۱ میلیاردی بیان داشت: ۸ میلیاردو ۲۰۰ تومان بعنوان تملک در مسیر این خیابان صورت گرفت و یک میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان هم درعملیات عمرانی مسیر هزینه شد.
این شهردار فعال مساحت زیرسازی و آسفالت ضلع غربی پروژه خیابان امام رضا را ۳۸۰۰ مترمربع اعلام کرد و ادامه داد: اعتبار هزینه شده فاز اول این مسیر تاکنون ۱۳ میلیارد شده است که برای سهولت رفت و آمد تقدیم شهروندان و هموطنان می شود.

  • نویسنده : گلنازپیغمبرزاده
  • منبع خبر : سیده آمل