به گزارش پایگاه خبری سیده آمل ، ذبیح‌الله نیکفر در حاشیه دیدار با اعضای هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان گیلان، ضمن تقدیر  از اعضای هیات عالی نظارت این  استان، اظهار کرد: با توجه به اقداماتی که تاکنون انجام شده، روند بررسی صلاحیت نامزدها، بسیار مطلوب بوده است. وی با ابراز امیدواری […]

به گزارش پایگاه خبری سیده آمل ، ذبیح‌الله نیکفر در حاشیه دیدار با اعضای هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان گیلان، ضمن تقدیر  از اعضای هیات عالی نظارت این  استان، اظهار کرد: با توجه به اقداماتی که تاکنون انجام شده، روند بررسی صلاحیت نامزدها، بسیار مطلوب بوده است.

وی با ابراز امیدواری از دقت نظر در روند رسیدگی به تایید یا رد صلاحیت افراد در هیات عالی نظارت استان، افزود: مستندات ارایه شده از سوی مراجع چهارگانه بسیار محکم و مستدل بوده و مقدمه‌ای برای انتخاب افراد واجد شرایط  است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوشبختانه فضای بسیار مطلوبی بر استان حاکم است، گفت: کمترین رد صلاحیت‌ها حتی نسبت به دوره قبل را در شهرستان لاهیجان شاهد بوده‌ایم از این رو تلاش شده تا برخورد سیاسی و جناحی با هیچ یک از افراد نشود.

وی تصریح کرد: امید است با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات، شاهد حماسه‌ای دیگر باشیم قطعا مشارکت پرشور مردمی در انتخابات دشمنان نظام و انقلاب را بار دیگر مایوس خواهد کرد.