به گزارش سیده آمل ، فاطمه چهل امیرانی همسر شهید حمید باکری از فرماندهان جریان ساز دفاع مقدس با انتشار نامه‌ای خطاب به محمدباقر قالیباف یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که از فرماندهان جنگ ۸ ساله ایران و عراق هم بود به انتقاد از رویه او در مناظره دوم پرداخت. به گزارش […]

 

 

به گزارش سیده آمل ، فاطمه چهل امیرانی همسر شهید حمید باکری از فرماندهان جریان ساز دفاع مقدس با انتشار نامه‌ای خطاب به محمدباقر قالیباف یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که از فرماندهان جنگ ۸ ساله ایران و عراق هم بود به انتقاد از رویه او در مناظره دوم پرداخت.
به گزارش آفتاب‎نیوز؛ همسر شهید باکری آن بخش از رفتار قالیباف را نقد کرده که بدون ادله قانونی و اخلاقی دختر وزیر آموزش‌وپرورش را به قاچاق و واردات غیرقانونی متهم کرد. درحالی‌که ماجرای پیش‌آمده برای دختر وزیر آموزش‌وپرورش بعد از چند ساعت بررسی دستگاه قضایی حل شد و اعلام کردند او نه قاچاق کرده و نه از مالیات فرار کرده است.
در نامه همسر شهید باکری خطاب به قالیباف آمده است:در اعتراضات بعد از انتخابات ٨٨به خاطر جهت‌گیری بنده خیلی‌ها به نام برادر بسیجی و ذوب در ولایت و شهدا با انواع ناسزاها مرا مورد لطف خود قرار می‌دادند.
او در ادامه نوشته است: یک‌بار به یکی از آن‌ها گفتم شهدا را خوب می‌شناسی؟ جواب داد: بهتر از تو. گفتم نمی‌شناسی چون حمید و مهدی باکری باتربیتی که داشتند به خودشان اجازه نمی‌دادند با یک همسر شهید حتی مجرم تماس بگیرند و توهین کنند.
امروز وقتی آقای قالیباف برای دفاع از اندیشه و برنامه خود از آبروی یک دختر خرج کرد، یاد شهدا افتادم آقای قالیباف چه‌کاری این‌قدر ارزش داشت؟ برای رسیدن به هدف هر وسیله را به کار نگیریم در ضمن این‌همه مرکز خرید(که یعنی نمی‌دانم متعلق به کجاست) که در این سال‌های اخیر مجوز ساخت را از کجا گرفته‌اند و فقط هم مارک‌دار می‌فروشند.
این همسر شهید اضافه کرده: آیا آن‌ها را هم ارشاد کردید یا پول‌های آن‌ها را برای انجام کارهای مثبت لازم داشتید. در طرح ۴ در صد و ٩۶ در صد کمی فکر کنید، ممکن است در کوتاه‌مدت رای برای شما جمع کند ولی در درازمدت فقط نفرت بین اقشار به وجود می‌آورد. هر کاری می‌خواهید انجام دهید به دوستان شهیدتان فکر کنید. امروز دلم برای شما سوخت شخصیت شما باید با آقای احمدی‌نژاد فرق داشته باشد