به گزارش سیده آمل ، محمد باقر قالیباف در گفت‌وگویی با اشاره به مهمترین  مشکلات کشور، گفت: امروز مهمترین مشکل کشور ما بیکاری و شغل است. به مردم قول می‌دهم اگر در طول این دوره توفیق خدمت به مردم را پیدا کنم ۵ میلیون شغل با کمک مردم ایجاد می‌کنم تا بتوانیم بخشی از مشکلات […]

به گزارش سیده آمل ، محمد باقر قالیباف در گفت‌وگویی با اشاره به مهمترین  مشکلات کشور، گفت: امروز مهمترین مشکل کشور ما بیکاری و شغل است. به مردم قول می‌دهم اگر در طول این دوره توفیق خدمت به مردم را پیدا کنم ۵ میلیون شغل با کمک مردم ایجاد می‌کنم تا بتوانیم بخشی از مشکلات را حل و فصل کنیم.

وی به اهمیت حوزه فناوری و IT اشاره کرد و افزود: برای بخشی از جوان تحصیل کرده و با استعداد که بخش قابل توجهی از آنها  در حوزه فناوری و IT تخصص دارند، شغل وجود دارد.

قالیباف تصریح کرد: در صنایع پتروشیمی ما به ازای هر یک میلیون تن در حوزه پتروشیمی قادریم ۲۰۰ هزار شغل مستقیم و ۴۰۰ هزار شغل غیر مستقیم ایجاد کنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: باید سیاست‌های پولی و مالی ما تغییر کند و حتماً باید سیستم‌های هوشمند برای اطلاعات جدید مورد توجه قرار گیرد. درعین حال باید مبارزه با قاچاق به عنوان یک کار جدی پیگیری شود