امکان بهره‌مندی از مزایای جشنواره سپرده نوروزی آینده (سنا) در بانک آینده به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. به گزارش خبرگزاری سیده آمل، و بنا بر اعلام بانک آینده، در جهت ارزش‌آفرینی برای مشتریان گرامی، فرصت افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت نوروزی بانک آینده تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری تعیین شد که در حال حاضر، کمتر از […]

بانک آینده

امکان بهره‌مندی از مزایای جشنواره سپرده نوروزی آینده (سنا) در بانک آینده به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سیده آمل، و بنا بر اعلام بانک آینده، در جهت ارزش‌آفرینی برای مشتریان گرامی، فرصت افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت نوروزی بانک آینده تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری تعیین شد که در حال حاضر، کمتر از یک‌هفته به پایان این مهلت باقی است.

بر همین اساس، مشتریان بانک می‌توانند با مراجعه به شعب بانک آینده در سراسر کشور، نسبت به افتتاح حساب سپرده «سنا» اقدام کنند تا در قرعه‌کشی ۳۸ جایزه، جمعاً به مبلغ سه میلیارد ریال شرکت داده ‌شوند.

شرط شرکت در قرعه‌کشی، نگه‌داری حداقل دو میلیون ریال، به‌مدت حداقل یک روز در حساب «سنا» است.

سپرده نوروزی آینده «سَنا»، یک سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت است که این فرصت را برای مشتریان بانک آینده فراهم می‌کند تا با یک سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت و با مبلغ بسیار اندک، بتوانند از مزایای قابل‌توجهی بهره‌مند شوند.

بانک آینده اعلام کرد: این طرح می‌کوشد، با سامان‌دهی مبالغی تحت‌ عنوان «عیدی» که در ایام عید رواج دارد، علاوه بر سودمندی به مشتریان و ذی‌نفعان  بانک، فرصتی را به‌منظور بهره‌مندی آن‌ها از جوایز این جشنواره فراهم آورد.

مشتریان بانک آینده می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به‌شماره (۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱) تماس بگیرند.