فرشاد عربی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سیده آمل  ‌در خصوص لزوم مشارکت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: ‌ قطعا رای دادن در سرنوشت تک‌تک ایرانی‌ها تاثیرگذار خواهد بود و همه باید فردا حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند و به صحنه بیایند تا هم قدرت داخلی و هم قدرت جهانی‌مان را بالا ببریم. وی […]

فرشاد عربی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سیده آمل  ‌در خصوص لزوم مشارکت در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: ‌ قطعا رای دادن در سرنوشت تک‌تک ایرانی‌ها تاثیرگذار خواهد بود و همه باید فردا حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند و به صحنه بیایند تا هم قدرت داخلی و هم قدرت جهانی‌مان را بالا ببریم.

وی بیان کرد: فکر می‌کنم اگر فرد مورد نظر با حداکثر آراء پیروز شود، با اعتماد به نفس و قدرت بیشتر می‌تواند به برنامه‌هایش جامعه عمل بپوشاند و می‌تواند تاثیرگذار باشد.

این ملی‌پوش خوزستانی خاطرنشان‌کرد: قطعا رای ندادن هیچ چیزی را درست نمی‌کند و با رای دادن است که می‌توانیم سرنوشت خودمان را رقم بزنیم؛ در واقع همه باید خودشان را در رای دادن و تعیین سرنوشت، مکلف و مسوول بدانند.

وی بیان کرد: با رای دادن و حضور صد درصدی در واقع ترسی در دل دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایجاد می‌شود و می‌دانند که ایرانی‌ها همیشه در صحنه هستند. ما یک کشور آزاده و مستقل هستیم و قطعا رای دادن می‌تواند نگاه جهانیان را نسبت به ما تغییر دهد.