فراخوان عاشقان مطالعه پروردگارا تورا سپاس که سهم ما را از علم و دانش٫ کتاب ها قرار دادی… عمه‌ام طاها، قلمی شیوا با عطر طهارتی از شهادت که به سیره تنها شهیده حماسه مقاومت اسلامی مردم آمل در ۶ بهمن سال ۱۳۶۰ سیدطاهره هاشمی و وقایع آن دوران اختصاص دارد. این کتاب به معرفی شهیده […]

فراخوان عاشقان مطالعه

پروردگارا تورا سپاس که سهم ما را از علم و دانش٫ کتاب ها قرار دادی

عمه‌ام طاها، قلمی شیوا با عطر طهارتی از شهادت که به سیره تنها شهیده حماسه مقاومت اسلامی مردم آمل در ۶ بهمن سال ۱۳۶۰ سیدطاهره هاشمی و وقایع آن دوران اختصاص دارد.

این کتاب به معرفی شهیده طاهره هاشمی، خانواده وی و خاطرات دیگران از سیده طاهره می پردازد و درک و فهم بالا، همت بلند و تلاش منحصر به فرد همراه با کارآفرینی اجتماعی در عمر کوتاه ولی پربارش را به تصویر می‌کشد. همچنین درآثار سیده طاهره هاشمی، افکار بلند و شخصیت اجتماعی سیاسی او پدیدار شده است که نویسندگان بعداز او برای حفظ ارزش ها و ماندگاری یاد شهیده سیدطاهره هاشمی سیره وی را درقلم های خود طی مسیر کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری سیده آمل: زهرا علیزاده دانشجوی دانشگاه بنت الهدی شهرستان آمل، دبیر بخش مسابقه کتابخوانی نخستین جشنواره”طاهاستاره شمالی” این بخش را فرصت مناسبی برای به رقابت گذاشتن هنر کتابخوانی علاقمندان توصیف کرد وافزود: مسابقه کتابخوانی این جشنواره در دوره های مختلف تحصیلی از متوسطه اول و دوم؛ دانشگاه و آزاد برای دختران و پسران برگزار خواهد شد.

فراخوان عاشقان مطالعه

وی به نحوه اجرای این بخش اشاره کرد و گفت: تعداد ۲۵سوال به صورت تستی در سامانه وبلاگ؛ www.tahasetareshomali.blogfa.com   طرح شد که در مدت ۱۵ دقیقه باید به آن پاسخ داده شود.

علیزاده همچنین تاکیدکرد:برای بالا بردن دقت علاقمندان به شرکت در مسابقه سوالات اشتباه نمره منفی خواهد داشت.

اهداء جوایز و تندیس جشنواره

وی با اعلام اینکه به نفرات اول تا سوم جوایزی به همراه لوح تقدیر و تندیس اهدا خواهد شد، منابع مطالعه این بخش را شامل: ۱-  عمه ام طاها ۲- جزوه تبیین سال شصت ۳- دلنوشته دانشجو حدیث هاشم زاده معرفی کرد.

تماس با دبیر جشنواذه

علاقمندان می توانند درصورت داشتن سوال با شماره: ۰۹۱۱۳۱۹۸۴۰۱  تماس گرفته شود

قابل به ذکر است: آدرس و زمان آزمون متعاقبا اعلام می شود.

  • نویسنده : گلنازپیغمبرزاده
  • منبع خبر : پایگاه خبری سیده آمل