به گزارش سیده آمل و نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل،جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان آمل به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید. در ابتدای این جلسه حسین احسانی معاون فرمانداری شهرستان آمل ضمن خوش آمدگویی به اعضاء، سلامت […]

به گزارش سیده آمل و نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل،جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان آمل به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه حسین احسانی معاون فرمانداری شهرستان آمل ضمن خوش آمدگویی به اعضاء، سلامت مردم را از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد و ابراز داشت: با تعامل و همکاری بین مسئولین شهرستان در رأس نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار پرتلاش شهرستان، ائمه محترم جمعه و سایر مدیران  مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان که از سالها پیش بوجود آمده بود، خوشبختانه در حال حل شدن بوده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان هستیم.
احسانی در ادامه گفت: از آنجایی که اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم می باشد، جهت تضمین سلامت روح و جسم افراد جامعه در این خصوص با عنوان سلامت و امنیت غذایی فعالیتهایی انجام می پذیرد که خوشبختانه در شهرستان آمل این اقدامات مناسب بوده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار پیگیری مصوبات این شورا از سوی دستگاه ها و ادارات و سازمان های شهرستان شد و افزود: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، با اشاره به نزدیکی ایام محرم و صفر به متولیان و ناظران اماکن مقدسه و متبرکه و مسئولین هیئات توصیه نمود تا به نسبت به سلامت مردم و عزادارن حسینی و رعایت نکات بهداشتی در حین تهیه غذا و توزیع آن دقت بیشتری نمایند.