به گزارش سیده آمل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای روز چهارشنبه و در در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) افزودند: دشمن به دنبال ایجاد آشوب و فتنه و بر هم زدن امنیت است. ایشان تاکید کردند:‌انتخابات یکی از زمینه‌هایی است […]

 

به گزارش سیده آمل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای روز چهارشنبه و در در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) افزودند: دشمن به دنبال ایجاد آشوب و فتنه و بر هم زدن امنیت است.
ایشان تاکید کردند:‌انتخابات یکی از زمینه‌هایی است که هم می تواند مایه‌ اعتلا و آبرو بشود هم می تواند مایه‌ ضعف، سستی و ایجاد مشکلات بشود.
رهبر معظم انقلاب ادامه دادند: اگر مردم با نظم شرکت کنند، با اخلاق حرکت کنند، حدود اسلامی و قانون را رعایت کنند، این مایه عزت جمهوری اسلامی است. اگر قانون‌شکنی کنند، بداخلاقی کنند، اگر با حرف‌های خود دشمن را به خود امیدوار کنند، انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد.
فرمانده کل قوا هدف کوتاه‌مدت دشمن را به‌هم زدن امنیت و ایجاد آشوب و فتنه در کشور دانستند و اضافه کردند: هدف از بین بردن این افتخار بزرگ جمهوری اسلامی است. ما در یک منطقه‌ پر از ناآرامی و یک دنیای پر از تشنج، توانسته‌ایم محیط امنی به‌وجود بیاوریم؛ این را می‌خواهند از ملت بگیرند.
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: اگر برای برخورد با این مساله‌ ایجاد ناامنی و ایجاد فتنه، آماده باشیم، قطعاً خواهیم توانست آن را خنثی کنیم.
این خبر در حال تکمیل است.