درخشان: پرسپولیس مقابل الریان خوش‌شانس بود/ پنالتی طارمی تاثیر منفی زیادی داشت حمید درخشان درمورد تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل الریان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی بود پرسپولیس می‌توانست در این بازی پیروز شود. اما به راحتی فرصت گل‌زنی را از دست داد. در دقایق پایانی هم پرسپولیس خوش‌شانس بود که بازنده نشد زیرا […]

درخشان: پرسپولیس مقابل الریان خوش‌شانس بود/ پنالتی طارمی تاثیر منفی زیادی داشت

حمید درخشان درمورد تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل الریان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی بود پرسپولیس می‌توانست در این بازی پیروز شود. اما به راحتی فرصت گل‌زنی را از دست داد. در دقایق پایانی هم پرسپولیس خوش‌شانس بود که بازنده نشد زیرا حریف دو موقعیت گل‌زنی عالی را از دست داد. یکبار بیرانوند توپ را مهار کرد و بار دیگر توپ به تیر دروازه خورد.

وی ادامه داد: در بازی‌های بزرگ باید قدر فرصت‌ها را دانست و اگر نتوانی از لحظات گل‌زنی استفاده کنی گرفتار می‌شوی و ممکن است بازنده مسابقه شوی. خوشبختی پرسپولیس این بود که بازی مساوی شد.

درخشان درمورد انتخاب مهدی طارمی برای پنالتی زدن گفت: حسین ماهینی همیشه پنالتی‌های پرسپولیس را می‌زند، می‌شد این شانس را به ماهینی داد اما وقتی در چنین بازی حساسی بازیکنی پشت ضربه پنالتی می‌ایستد باید به فکر بازی کردن آن باشد. چیپ زدن طارمی آن هم به شکلی که توپ به اوت رفت تاثیر منفی زیادی روی بازیکنان پرسپولیس گذاشت. اگر پنالتی طارمی را دروازه‌بان الریان می‌گرفت شاید تاثیر منفی‌اش کمتر بود. درست است که گل شدن پنالتی با ضربه چیپ لذت زیادی دارد اما ریسک بالایی هم دارد.

سرمربی سابق پرسپولیس درمورد نیمکت خالی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از  ابتدای فصل فریاد زدیم که نیمکت پرسپولیس را تقویت کنید برای تیم بازیکن بگیرید. لیگ قهرمانان آسیا سخت است و باید تیم ذخیره‌های زیادی داشته باشد اما گوش شنوایی نبود. در این شرایط جدایی رامین رضاییان کار را سخت‌تر کرد.

درخشان درمورد اینکه پرسپولیس شانس صعود از گروهش را دارد یا نه گفت: هنوز هم پرسپولیس شانس صعود دارد و می‌تواند به این مساله امیدوار باشد اما بدون حضور سیدجلال حسینی و سروش حسینی کار بسیار سختی مقابل الهلال خواهد داشت.