حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد رضا نوری شاهرودی سفیر فوق العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در سلطنت عمان امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ رونوشت استوارنامه خود را به یوسف بن علوی وزیر مسئول در امور خارجه سلطنت عمان تقدیم کرد . به گزارش خبرگزاری سیده آمل ، در این دیدار نوری شاهرودی ضمن ابلاغ سلام رییس جمهور اسلامی […]

سفیر ایران در عمان

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد رضا نوری شاهرودی سفیر فوق العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در سلطنت عمان امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ رونوشت استوارنامه خود را به یوسف بن علوی وزیر مسئول در امور خارجه سلطنت عمان تقدیم کرد .

به گزارش خبرگزاری سیده آمل ، در این دیدار نوری شاهرودی ضمن ابلاغ سلام رییس جمهور اسلامی ایران و وزیر امور خارجه کشورمان به سلطان قابوس و وزیر مسئول در امور خارجه سلطنت عمان، برای  سلطان قابوس آرزوی صحت و سلامتی را کرد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران روابط ممتاز میان دو کشور و تلاش های پادشاهی عمان در رسیدن به توافق هسته ای تجلیل کردو همچنین از علاقه‌مندی کشورش برای توسعه روابط متقابل بخصوص در حوزه اقتصادی خبر داد .
 
یوسف بن علوی وزیر مسوول در امور خارجه سلطنت عمان نیز ضمن خیر مقدم به سفیر کشورمان اظهارکرد: برای شما آروزی ماموریت و اقامتی خوب در کشور عمان را دارم .
 وی در ادامه بر روابط ممتاز میان دو کشور تاکید کرد و از پشتیبانی  و حمایت مشترک مقامات دو طرف  در راستای تقویت روابط تجلیل  کرد .