تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی صندوق کارآفرینی برای۴۰ برگزیده المپیاد تکنسین‌های ایران همیشه باید برای افراد برگزیده و موفق جامعه تسهیلاتی را در نظر گرفت که این باعث انگیزه در آنها می شود و یکی از مهمترین مسائلی است که بسیار از افراد موفق با این مشکل یعنی نداشتن بودجه برای عملیاتی کرد کار خود مواجه […]

تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی صندوق کارآفرینی برای۴۰ برگزیده المپیاد تکنسین‌های ایران

همیشه باید برای افراد برگزیده و موفق جامعه تسهیلاتی را در نظر گرفت که این باعث انگیزه در آنها می شود و یکی از مهمترین مسائلی است که بسیار از افراد موفق با این مشکل یعنی نداشتن بودجه برای عملیاتی کرد کار خود مواجه هستند.

مراسم پایانی دومین المپیاد تکنسین‌های ایران از صبح امروز در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما آغاز شد و در این المپیاد ۴۰ نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

براساس این گزارش در این مراسم محمدامین سازگارنژاد معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیران یک شرکت بزرگ کره‌ای با عنوان حامی این المپیاد حضور داشتند.

در جریان برگزاری این مراسم از طرف مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به تمام ۴۰ نفر برگزیده این المپیاد تسهیلات صد میلیون ریالی قرض‌الحسنه اعطا شد که در قالب طرح‌های اشتغال‌زا دنبال خواهد شد.

به گزارش فارس، نفرات برتر المپیادهای تکنسین ایران برای اولین بار به عنوان بازدید کننده و برای آشنایی با فضای مسابقات جهانی به چهل و چهارمین مسابقات جهانی به ابوظبی عمارات اعزام خواهند شد.