به گزارش خبرگزار سیده آمل؛ تیم فوتبال پرسپولیس درحالی در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر به مصاف سیاه جامگان می رود که چند هفته مانده به پایان فصل، قهرمان لیگ برتر شد و دیدار با تیم سیاه جامگان حکم بازی تشریفاتی برای سرخپوشان دارد. شاگردان برانکو هفته آینده در یک بازی سر نوشت ساز باید به […]

به گزارش خبرگزار سیده آمل؛ تیم فوتبال پرسپولیس درحالی در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر به مصاف سیاه جامگان می رود که چند هفته مانده به پایان فصل، قهرمان لیگ برتر شد و دیدار با تیم سیاه جامگان حکم بازی تشریفاتی برای سرخپوشان دارد.
شاگردان برانکو هفته آینده در یک بازی سر نوشت ساز باید به مصاف الوحده امارات بروند که به احتمال زیاد برانکو به شاگردان اصلی خود استراحت می دهد تا با تمام قوا به مصاف حریف اماراتی برود.
همچنین سرمربی پرسپولیس درصدد است در بازی با شاگردان میثاقیان، بازیکنان جوان خود را به کار گیرد و این موضوع سبب می شود تا دیگر تیم ها به این امر اعتراض کنند.
با توجه به اینکه سروش رفیعی به علت محرومیت و وحید امیری ، محمد انصاری و سید جلال حسینی به دلیل مصدومیت نمی توانند پرسپولیس را مقابل سیاه جامگان همراهی کنند به نظر می رسد که برانکو ترکیب جدیدی را به میدان بفرستد.
بر این اساس، بوژیدار رادو شوویچ، محسن ربیع‌خواه، محمد امین آرام طبع، حسین ماهینی، صادق محرمی، حمید رضا طاهرخانی، احسان علوان‌زاده، شهاب کرمی، سامان نریمان جهان، علی علیپور و رضا کرملاچعب، ۱۱ بازیکن تیم پرسپولیس را برای این دیدار تشکیل می‌دهند.
حال باید دید آیا سیاه جامگان در دیدار با پرسپولیس در لیگ ماندنی می شود یا خیر؟