به گزارشپایگاه خبری سیده آمل  به نقل از مرکز رصد مقاومت اسلامی نُجَباء، «سعدالحسینی» معروف به «ابو سعد» از فرماندهان عالی رتبه گروه تروریستی تکفیری داعش با تابعیت سعودی، در حملات موشکی سپاه پاسداران به “دیرالزور” سوریه، به درک واصل شد. سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌اى از موشک باران مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع، پشتیبانی و […]

به گزارشپایگاه خبری سیده آمل  به نقل از مرکز رصد مقاومت اسلامی نُجَباء، «سعدالحسینی» معروف به «ابو سعد» از فرماندهان عالی رتبه گروه تروریستی تکفیری داعش با تابعیت سعودی، در حملات موشکی سپاه پاسداران به “دیرالزور” سوریه، به درک واصل شد.

سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌اى از موشک باران مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع، پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریستهای تکفیری در منطقه “دیر الزور” واقع در شرق سوریه خبر داد.

سپاه در این عملیات با تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضاى خود در استان‌های کرمانشاه و کردستان، تروریست‌های تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد که در پى آن، تعداد زیادی از تروریست‌ها هلاک و تجهیزات، سامانه‌ها و سلاح‌های آنان منهدم شد.