به گزارش سیده آمل ، «سیدمهدی پوری‌حسینی» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیز بیش از پیش پای صندوق‌های رأی حضور یافته و آینده کشور را رقم می‌زنند. وی با بیان این‌که هنوز بدنه‌‍ی جامعه، گرم و پرشور نشده است، ادامه داد: هنوز با شور […]

به گزارش سیده آمل ، «سیدمهدی پوری‌حسینی» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیز بیش از پیش پای صندوق‌های رأی حضور یافته و آینده کشور را رقم می‌زنند.

وی با بیان این‌که هنوز بدنه‌‍ی جامعه، گرم و پرشور نشده است، ادامه داد: هنوز با شور انتخاباتی فاصله داریم و پیش‌بینی می‌کنیم بعد از مناظره‎ی سوم، شاهد گرم‎تر شدن فضای انتخاباتی در کشور باشیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام روحانی در آذربایجان‎شرقی با  اشاره به جلسه امروز نمایندگان کاندیداهای ریاست جمهوری با معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‎شرقی تصریح کرد: جلسه‎ی بسیار خوبی برگزار شد و پس از ارائه‎ی نکته نظرات همه نمایندگان کاندیداها، آئین‎نامه‎ها و قوانین انتخاباتی تبیین شد.

پوری‌حسینی اظهار امیدواری کرد همه کاندیداها، روسای ستادهای انتخاباتی و هواداران آن‎ها، مر قانون را رعایت کرده و در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.

وی یادآور شد: امیدواریم مردم با انتخاب کاندیدای اصلح در این دوره از انتخابات، چهار سال شاداب، با رونق و با امید را برای کشور به ارمغان آورند