به گزارش سیده آمل ، معاون وزیر امور خارجه ایران طرح  تحریم های جدید آمریکا را نقض برجام خواند و اعلام کرد: برای مقابله با این طرح  قوه قضاییه را وارد میدان کردیم، سپاه پاسداران و نیروی سپاه قدس  تقویت خواهند شد. پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیدعباس عراقچی چهارشنبه شب در گفت وگو با […]

به گزارش سیده آمل ، معاون وزیر امور خارجه ایران طرح  تحریم های جدید آمریکا را نقض برجام خواند و اعلام کرد: برای مقابله با این طرح  قوه قضاییه را وارد میدان کردیم، سپاه پاسداران و نیروی سپاه قدس  تقویت خواهند شد.

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیدعباس عراقچی چهارشنبه شب در گفت وگو با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما در واکنش به امضای  تحریم های آمریکا  توسط ترامپ علیه ایران، روسیه و کره شمالی تصریح کرد: امضای طرح تحریم ها توسط ترامپ، قابل پیش بینی بود.
وی تاکید کرد: از دید ایران نقض برجام صورت گرفته و واکنش مناسب و متناسب را نشان خواهیم داد.
این عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته ای اعلام کرد: هر سه قوه اقدام هایی در واکنش به این طرح انجام خواهند داد.
عراقچی در بخش دیگری از سخنانش گفت: هدف از این تحریم، ترساندن  بنگپاههای اقتصادی برای نزدیکی به ایران است اما اروپا به تعامل اقتصادی با ایران ادامه می دهد. معاون وزیر امورخارجه اعلام کرد : برای مقابله با این طرح قوه قضاییه را وارد میدان کردیم،  سپاه پاسداران  و نیروی  سپاه قدس تقویت خواهند شد.