احد وظیفه در گفت‌وگو با پایگاه خبری سیده آمل ، درباره آخرین وضعیت آب‌وهوایی کشور طی سه روز آینده، گفت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌ود. همچنین پایان هفته نیز در  اغلب نقاط کشور شاهد افزایش تدریجی دما خواهیم بود. وی افزود: در […]

احد وظیفه در گفت‌وگو با پایگاه خبری سیده آمل ، درباره آخرین وضعیت آب‌وهوایی کشور طی سه روز آینده، گفت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌ود. همچنین پایان هفته نیز در  اغلب نقاط کشور شاهد افزایش تدریجی دما خواهیم بود.

وی افزود: در این مدت در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک را شاهد خواهیم بود.

وظیفه از بارش‌های پراکنده در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی در روز جاری خبر داد و گفت: همچنین پیش‌بینی می‌شود که روز سه‌شنبه در برخی نقاط آذربایجان‌های شرقی و غربی رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد اتفاق بیفتد.

وی آسمان امروز پایتخت را صاف همراه با وزش باد گهگاهی دانست و گفت: حداکثر دمای امروز ۳۲ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۲۱ درجه سانتی گراد خواهد بود. همچنین هوای تهران در روز سه شنبه صاف و همراه با وزش باد است و حداکثر و حداقل دما به ترتیب به ۳۴ و ۲۳ درجه سانتی گراد خواهد بود. در روز چهارشنبه ۱۷ خردادماه نیز هوای تهران صاف و همراه با وزش باد گهگاهی در بعدازظهر و افزایش باد پیش‌بینی می‌شود و بیشینه دما در این روز ۳۵ درجه و کمینه آن ۲۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.